wychowawcy

Katarzyna Fołtyn – Właścicielka i Dyrektor Przedszkola

Witam serdecznie.
Nazywam się Katarzyna Fołtyn i jestem Dyrektorem oraz właścicielką Przedszkola Niepublicznego Art-Child w Krakowie.

Ukończyłam z wynikiem celującym Studia Podyplomowe z zakresu Inżynierii Finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskałam również tytuł magistra Zarządzania Finansami.
Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Będąc  mamą 7-letniej  Emilki, którą widzicie Państwo na naszej stronie internetowej, postanowiłam stworzyć przedszkole, o jakim zawsze marzyłam. Uzupełniłam  je o rzeczy, których brakowało mi w placówkach, do których uczęszczała  Emilka. Od czasu, gdy mam własne dziecko, jestem niezwykle  wyczulona na potrzeby oraz  niedolę  maluchów. Dlatego sama sprawuję pieczę nad placówką. Pomagają mi wspaniałe, wybrane z najlepszych Panie Nauczycielki.  Możecie być Państwo pewni, że powierzone nam Wasze pociechy,  będą pod najlepszą opieką.

Nadzór pedagogiczny nad placówką jak również opiekę nad awansami zawodowymi sprawuje wicedyrektor przedszkola, nauczyciel dyplomowany mgr Jacek Fołtyn.

Pani Małgorzata – Nauczyciel plastyki

Mam na imię Małgorzata.

Jestem nauczycielem plastyki z wieloletnim stażem.
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, kierunek – Wychowanie Plastyczne, oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, studia podyplomowe, kierunek – Malarstwo.

Mam na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju, i za granicą.

Moi uczniowie z powodzeniem zostawali słuchaczami szkół artystycznych, zarówno na poziomie średnim (Zespół Państwowych Szkół Plastycznych) jak i wyższym (Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie).

Pracuję z dziećmi od 1989r. Z powodzeniem uczę dzieci szacunku dla sztuki, rozwijam wrażliwość i zamiłowanie do twórczości, również własnej.

Uważam, zwłaszcza w obecnym zlaicyzowanym i skomputeryzowanym świecie są to wartości drogocenne, pozwalające łatwiej  I piękniej iść przez życie.

Pani Joanna  – Nauczyciel oraz Instruktor Tańca Towarzyskiego

Mam na imię Asia.

Moją największą pasją jest taniec. Trenuję taniec towarzyski.
Do wszystkiego co robię podchodzę z całego serca. Praca z dziećmi to spełnienie moich marzeń. Pamiętać trzeba,  że to ogromna odpowiedzialność mieć wpływ na ich rozwój. Dostrzegać różnice i pomagać rozwijać się we wszystkich sferach życia .

To jest to czym dokładnie zajmuję się od ponad 8 lat. Każde dziecko traktuje indywidualnie zgodnie z jego usposobieniem i potrzebami. Poszerzam swoją wiedzę poprzez różne szkolenia i kursy. Najważniejszy jest uśmiech dziecka.

Pani Anna – Nauczyciel Psycholog

Nazywam się Anna Obrzut i jestem psychologiem.

Ukończyłam dwie specjalności – psychologię kliniczną i osobowości oraz psychologię wychowawczą z psychoprofilaktyką.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Ukończyłam również Socjoterapię dzieci i młodzieży. Stale poszerzam swój warsztat pracy i zamierzam także ukończyć diagnozę i terapię pedagogiczną.

W swojej pracy cechuje mnie odpowiedzialność oraz życzliwe i indywidualne podejście do każdego dziecka.
Wierzę że w pracy psychologicznej należy wyrównywać pojawiające się deficyty i trudności, ale przede wszystkim wydobywać i rozwijać mocne strony dziecka.
W pracy z podopiecznymi będę stawiać na wszechstronne wspomaganie rozwoju dzieci ze szczególnym uwzględnieniem sfery emocjonalnej i interpersonalnej.
Będziemy uczyć się umiejętności przydatnych w życiu poprzez wspólną i aktywną zabawę, zajęcia grupowe i edukacyjne wraz z elementami socjoterapii.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu i konsultacji indywidualnych.

Pani Marzena – Lektor języka angielskiego

Mam na imię Marzena.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie . Mam wieloletnie doświadczenie jako lektor języka angielskiego w Londynie. Od zawsze moim powołaniem była praca z dziećmi, która daje mi dużo radości i satysfakcji. Największym osiągnięciem na stopie zawodowej jest zadowolenie i uśmiech moich przedszkolaków a także ich osiągnięcia i sukcesy.