wychowawcy

Katarzyna Fołtyn – Właścicielka i Dyrektor Przedszkola

Witam serdecznie.
Nazywam się Katarzyna Fołtyn i jestem Dyrektorem oraz właścicielką Przedszkola Niepublicznego Art-Child w Krakowie.

Ukończyłam z wynikiem celującym Studia Podyplomowe z zakresu Inżynierii Finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskałam również tytuł magistra Zarządzania Finansami.
Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Będąc  mamą 7-letniej Emilki, którą widzicie Państwo na naszej stronie internetowej, postanowiłam stworzyć przedszkole, o jakim zawsze marzyłam. Uzupełniłam je o rzeczy, których brakowało mi w placówkach, do których uczęszczała Emilka. Od czasu, gdy mam własne dziecko, jestem niezwykle  wyczulona na potrzeby oraz  niedolę  maluchów. Dlatego sama sprawuję pieczę nad placówką. Pomagają mi wspaniałe, wybrane z najlepszych Panie Nauczycielki.  Możecie być Państwo pewni, że powierzone nam Wasze pociechy, będą pod najlepszą opieką.

Pani Anna – Nauczyciel Psycholog

Nazywam się Anna Obrzut i jestem psychologiem.

Ukończyłam dwie specjalności – psychologię kliniczną i osobowości oraz psychologię wychowawczą z psychoprofilaktyką.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Ukończyłam również Socjoterapię dzieci i młodzieży. Stale poszerzam swój warsztat pracy i zamierzam także ukończyć diagnozę i terapię pedagogiczną.W swojej pracy cechuje mnie odpowiedzialność oraz życzliwe i indywidualne podejście do każdego dziecka.
Wierzę że w pracy psychologicznej należy wyrównywać pojawiające się deficyty i trudności, ale przede wszystkim wydobywać i rozwijać mocne strony dziecka.
W pracy z podopiecznymi będę stawiać na wszechstronne wspomaganie rozwoju dzieci ze szczególnym uwzględnieniem sfery emocjonalnej i interpersonalnej.
Będziemy uczyć się umiejętności przydatnych w życiu poprzez wspólną i aktywną zabawę, zajęcia grupowe i edukacyjne wraz z elementami socjoterapii. W razie pytań, zapraszam do kontaktu i konsultacji indywidualnych.

Pani Olena – Lektor języka angielskiego

Nazywam się Olena Nedoshytko.
Jestem lektorem języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Pochodzę z Ukrainy. Tam też studiowałam filologię angielską. Jestem lektorem z doświadczeniem – uczę dzieci oraz osoby dorosłe już ponad 18 lat. Potrafię w sposób łatwy i ciekawy przekazać wiedzę. Kocham dzieci i mam odczucie że jestem przez nie lubiana.
Jestem autorką dwóch podręczników – w tym jeden został przeznaczony dla przedszkolaków.
Na zajęciach nie zabraknie rytmicznych piosenek, gier i zabaw. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na zajęcia.

Magdalena Kasperczyk – logopeda

Jestem absolwentka podyplomowych studiów logopedycznych na Wydziale Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Posiadam również wyksztalcenie magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
W swojej pracy zajmuję się wczesna interwencją logopedyczną, opóźnionym rozwojem mowy, terapią dzieci ze spektrum autyzmu, wadami wymowy. Brałam udział w wielu szkoleniach z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń mowy. Nadal wzbogacam swoja wiedzę i umiejętności.
Obecnie prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia logopedyczne w przedszkolach.

Pani Ela – pomoc nauczyciela oraz nasz fotograf

Na imię mam Ela. Jestem studentką psychologii. Szczególnie pochłania mnie tematyka psychologii dziecięcej. Choć od stopnia magistra dzielą mnie dwa lata, codziennie staram się czerpać doświadczenie pracując z dziećmi. Świetnie się z nimi dogaduje i wydaje się, że świetnie mnie odbierają. Poza studiami i pracą nie brakuje mi czasu na rozwijanie zainteresowań. Wracając z pracy zasiadam do mojego małego warsztatu, gdzie pochłania mnie malarstwo, a gdy za oknem jest ładna pogoda zabieram ze sobą aparat i idę malować nim świat na zdjęciach.

Pani Karolina – pomoc nauczyciela

Mam na imię Karolina. Jestem studentką czwartego roku psychologii ze specjalizacją wspomagania rozwoju na Akademii Ignatianum w Krakowie. Aktualnie jestem również w trakcie przygotowania pedagogicznego. Chętnie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach.
Praca z dziećmi to moja największa pasja. Uważam, że uśmiech jest największym sprzymierzeńcem w nawiązywaniu i budowaniu satysfakcjonujących relacji.
W relacji z dziećmi staram się przede wszystkim je słuchać, poświęcać im aktywnie uwagę i tym samym dostrzegać ich potrzeby oraz zauważać i doceniać nawet najmniejsze sukcesy i mocne strony, co uważam za bardzo istotne w ich rozwoju. W kontakcie z dziećmi jestem ciepła i uśmiechnięta, za co często dzieci odwdzięczają mi się tym samym, a to daje nam szansę na budowanie zaufanych i serdecznych relacji. W wolnych chwilach uwielbiam aktywność na świeżym powietrzu – lubię jeździć na rowerze i zajmować się roślinami.