wychowawcy

Właścicielka i Dyrektor Przedszkola

Witam serdecznie.
Jestem Dyrektorem oraz właścicielką Przedszkola Niepublicznego Art-Child w Krakowie.

Ukończyłam z wynikiem celującym Studia Podyplomowe z zakresu Inżynierii Finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskałam również tytuł magistra Zarządzania Finansami.
Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Rozwijając swoje kwalifikacje ukończyłam:

  • Edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną – Oligofrenopedagogika
  • Edukację i rehabilitację osób  z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera.

Swoje umiętności  rozszerzam pogłębiając wiedzę z zakresu:

  • Psychologia w wychowaniu i nauczaniu dziecka
  • Logopedia dla pedagogów specjalnych
  • Terapia pedagogiczna i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Komunikuję się w języku angielskim oraz rosyjskim.

Będąc  mamą 7-letniej Emilki, którą widzicie Państwo na naszej stronie internetowej, postanowiłam stworzyć przedszkole, o jakim zawsze marzyłam. Uzupełniłam je o rzeczy, których brakowało mi w placówkach, do których uczęszczała Emilka. Od czasu, gdy mam własne dziecko, jestem niezwykle wyczulona na potrzeby oraz  niedolę  maluchów. Dlatego sama sprawuję pieczę nad placówką. Pomagają mi wspaniałe, wybrane
z najlepszych Panie Nauczycielki.  Możecie być Państwo pewni, że powierzone nam Wasze pociechy, będą pod najlepszą opieką.

 

Pani Natalia – Nauczyciel oraz Psycholog

Nazywam się Natalia.
Pochodzę z Ukrainy. Od kilku lat mieszkam w Polsce. Mówię biegle w języku polskim, ukraińskim oraz rosyjskim.

Z wykształcenia jestem nauczycielem . Posiadam dyplom z psychologii. W naszym Przedszkolu prowadzę również zajęcia logopedyczne.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w żłobku, przedszkolu oraz w szkole opiekując sie dziećmi w różnym wieku.

W pracy z podopiecznymi będę stawiać na wszechstronne wspomaganie rozwoju dzieci ze szczególnym uwzględnieniem sfery emocjonalnej i interpersonalnej.
Będziemy uczyć się umiejętności przydatnych w życiu poprzez wspólną i aktywną zabawę, zajęcia grupowe i edukacyjne.

 

Pani Ewa – Lektor języka angielskiego

Mam na imię Ewa.
Posiadam Dyplom Animatora Kultury o specjalizacji Arte Terapia.
Po zakończeniu edukacji przez 10 lat mieszkałam w Anglii, co pozwoliło mi nabrać płynności i swobody w komunikowaniu się w języku angielskim. Podczas pobytu za granicą zdobyłam również kwalifikacje NVA – Diploma in Health and Social Care.
Wierzę, że dziecko najwięcej wiedzy przyswaja w trakcie zabawy, dlatego głównie w ten sposób uczę dzieci języka angielskiego. Na zajęciach nie zabraknie rytmicznych piosenek, gier i zabaw.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości, uśmiechu i satysfakcji. Zawsze z zaciekawieniem przyglądam się dziecięcej kreatywności i nieograniczonej wyobraźni, co niejednokrotnie pozwala mi nabrać świeżego spojrzenia. Wolny czas lubię spędzać z książką i filmem.

 

Pani Żaneta – pomoc nauczyciela oraz pielęgniarka

Mam na imię Żaneta.
Ukończyłam Studium Pielęgniarskie. Przez kilka lat pracowałam w szpitalu. Większość życia poświęciłam pracy z dziećmi. Pogłębiam wiedzę z zakresu pedagogiki waldorfskiej. Jestem również opiekunem kolonijnym. Interesuje mnie poszerzanie informacji z zakresu pedagogiki dziecięcej. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami z rodzicami przedszkolaków. Bardzo cenię sobie pracę w przedszkolu. Cieszy mnie fakt, że dzieci do mnie lgną.

 

Magdalena Kasperczyk – logopeda

Jestem absolwentka podyplomowych studiów logopedycznych na Wydziale Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Posiadam również wyksztalcenie magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
W swojej pracy zajmuję się wczesna interwencją logopedyczną, opóźnionym rozwojem mowy, terapią dzieci ze spektrum autyzmu, wadami wymowy. Brałam udział w wielu szkoleniach z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń mowy. Nadal wzbogacam swoja wiedzę i umiejętności.
Obecnie prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia logopedyczne w przedszkolach.

 

!